حالت جدید بازی Battlefield 2042 به‌زودی معرفی می‌شود

استودیو دایس به‌تازگی اعلام کرده که در تاریخ ۲۲ مهر ماه، حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 معرفی می‌شود.

تابه‌امروز، استودیو دایس (EA Dice) و الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، به‌ترتیب سازنده و ناشر Battlefield 2042، حالت اصلی بخش چندنفره و همچنین حالت Battlefield Portal را به‌نمایش گذاشته است. این در حالی است که به‌تازگی مشخص شده که حالت Hazard Zone بازی بتلفیلد 2042 در تاریخ ۲۲ مهر ماه (۱۴ اکتبر) رونمایی می‌شود.

به بیان دقیق‌تر، کاربران در تاریخ ذکر شده و ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر، می‌توانند منتظر رونمایی از حالت Hazard Zone باشند. هنوز اطلاعات دقیقی از این حالت در دسترس نیست، اما شایعات خبر از حالتی شبیه به Escape from Tarkov می‌دهد. جایی‌که شاهد المان‌های نقش‌آفرینی و MMO در یک بازی اول شخص تیراندازی هستیم و بازیکنان در گروه‌های مختلف، باید به پایگاه‌های دشمنان (هوش مصنوعی) حمله کنند.

دراین‌میان امکان رویارویی با یکدیگر را هم دارید و هدف، زنده ماندن است. اگر قرار است Hazard Zone هم همین المان‌ها را داشته باشد، باید منتظر بمانیم و ببینیم که تیم سازنده چه تغییراتی را روی آن اعمال خواهد کرد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۸ آبان ماه برای کامپیوتر، پلی استیشن 4

*******************تبلیغات****************

*ارائه دهنده خدمات کفسابی *

*ساخت وتولید قطعات فلزی *

*تولید انواع سنگ های اداری و مسکونی *

*فروش قیت مناسب لوازم اطفای حریق*

*****************************************

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.